دلیل انتخاب آتن به عنوان مقصد گردشگری خود

دلیل انتخاب آتن به عنوان مقصد گردشگری خود

دلیل انتخاب آتن به عنوان مقصد گردشگری خود

05

دلیل انتخاب آتن به عنوان مقصد گردشگری خود

آتن مرکز تمدن اروپا یعنی یونان است و داشته های تاریخی و ملی و گردشگری این کشور می تواند هر مسافرو گردشگری را مجذوب خود کند . قیمت مسافرت به این شهر علی رغم اروپایی بودن آن نسبت به سایر کشور های اروپایی ارزانتر و با صرفه تر است . ولی این ارزانی دلیلی بر نداشتن خصوصیات و امکانات گردشگری اروپایی نیست .

برای ورود به یونان باید همانند سایر کشور های اروپایی عضو اتحادیه شنگن ، ویزای شنگن دریافت نمایید .

سفر به یونان و بازدید از شهر تاریخی آتن یعنی سفر به قلب تاریخ .این شهر از قدیمی ترین و کهن ترین شهر های شناخته شده کره زمین است که به خوبی این قدمت را در بافت های قدیمی و نوین شهر می توانید ملاحظه نمایید .

اگر خواهان بازدید از شکوه مردمان باستان و فلاسفه یونان و فرهنگ رخنه شده خدایان معروف یونانی هستید بهترین راه سفر به شهر آتن ، شهر عجایب تاریخی است.  آتن در کنار سازه های تاریخی خود سرشار از مناطق گردشگری با آب و هوای فوق العاده می باشد. قایق سواری ، حمام آفتاب و حمام گل ، غذاهای مدیترانه ای ، اسکی روی آب و … لذت سفر شما را چندین برابر خواهد کرد.

بهترین انتخاب برای سفر به آتن انتخاب یک تور مناسب گردشگری است . تورهای گردشگری یونان و آتن به خوبی جاذبه های این شهر را می شناسند و می توانند بهترین ها را با ارزان ترین قیمت برای شما مهیا نمایند .

تجربه مسافران سیاحتگران ساحل آفتاب ثابت می کند که بهترین تورهای گردشگری اروپایی را می توانید با متخصصان و کارشناسان سیاحتگران ساحل آفتاب تجربه کنید .

تلفن: 00982188656892

travel.sahelaftab.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

© تمام حقوق به ساحل آفتاب متعلق است.