معرفی بهترین کشورها برای مهاجرت

معرفی بهترین کشورها برای مهاجرت

معرفی بهترین کشورها برای مهاجرت

همواره همه ما به دنبال یافتن شغلی مناسب با درامدی کافی و زندگی سرشار از آرامش هستیم. امروزه مهاجرت به کشورهای اروپایی بسیار رونق پیدا کرده است و کمابیش هرکدام از ما شاهد مهاجرت نزدیکان خود هستیم.

همانطور که می دانیم تصمیم به مهاجرت، تصمیمی بسیار سخت و استرس زا برای هر کس می باشد.

برای کار یا کسب اقامت دائم یک کشور خارجی، اولین کاری که باید انجام دهید، آگاهی از شرایط کاری و تحقیق در مورد بازار کاری کشور مورد نظرتان می باشد. به همین دلیل به معرفی 5 کشور برتر در زمینه مهاجرت کاری می پردازیم:

  • نروژ

نرخ بیکاری در کشور نروژ بسیار پایین است. متوسط این نرخ در 10 سال گذشته حدودا 3.66 درصد بوده است. این کشور از نظر امنیت شغلی رتبه 1 ، از نظر توازن میان کار و زندگی رتبه 1 ، از نظر پیشرفت در کار 23 و میزان افزایش دستمزد کارمندان رتبه 8 را به خود اختصاص داده است.

  • نیوزلند

رایج ترین نوع ویزای کاری در کشور نیوزلند، دریافت ویزا از طریق مهارت های ضروری است. این کشور از نظر امنیت شغلی رتبه 6 ، از نظر توازن میان کار و زندگی رتبه 21 ، از نظر پیشرفت در کار 19 و میزان افزایش دستمزد کارمندان رتبه 33 را به خود اختصاص داده است.

  • آلمان

باز کاری آلمان بسیار پر رونق است. همچنین نیاز به افرادی با مهارت های خاص دارد. این کشور از نظر امنیت شغلی رتبه 8 ، از نظر توازن میان کار و زندگی رتبه 3 ، از نظر پیشرفت در کار 8 و میزان افزایش دستمزد کارمندان رتبه 15 را به خود اختصاص داده است.

  • کانادا

برای دریافت اقامت دائم در کشور کانادا می توان از طریق دریافت ویزای خود اشتغالی کانادا اقدام کرد. طرح جذب نیروی متخصص در کشور کانادا ایرانیان زیادی را مشتاق به دریافت ویزای کاری این کشور کرده است. این کشور از نظر امنیت شغلی رتبه 17 ، از نظر توازن میان کار و زندگی رتبه 16 ، از نظر پیشرفت در کار 10 و میزان افزایش دستمزد کارمندان رتبه 9 را به خود اختصاص داده است.

  • استرالیا

از جمله کشورهای محبوب ایرانیان برای دریافت اقامت و ویزای کاری کشور استرالیا می باشد. این کشور از نظر امنیت شغلی رتبه 10 ، از نظر توازن میان کار و زندگی رتبه 17 ، از نظر پیشرفت در کار 11 و میزان افزایش دستمزد کارمندان رتبه 12 را به خود اختصاص داده است.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1 امتیاز, میانگین: 5.00 از 5)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

© تمام حقوق به ساحل آفتاب متعلق است.
طراحی توسط: فلاح نت