نمایشگاه Expovacaciones

بیلباو - اسپانیا

عکسExpovacaciones

نمایشگاه Expovacaciones

نمایشگاه Expovacaciones  , محل مناسبی جهت رقابت های بین المللی و گردشگری به همراه جدید ترین نوآوری ها بوده و جدیدترین پیشنهادات را درتمامی زمینه ها , مقاصد و موقعیت های متفاوت و جدیدی را برای گذران اوقات فراغت ارائه می دهد. از دوم الی هشتم می،جلسه گفتگو مشاوران برگزار می شود که افراد  از کمپانی های مختلف در این رخداد گر د هم آمده و حاصل تجربیات توریستی و  اطلاعات جمع آوری شده از سفر های خود را در زمینه های مختلفی ارائه می دهد. به این ترتیب، بازدیدکنندگان در لحظه  قادر به انتخاب بوده و هر آنچه در سفر و تعطیلات خود به آن احتیاج دارند, ، می توانند در این محل به دست آورند. در موازات فعالیت های ارائه شده در این نمایشگاه , برنامه های سرگرم کننده ای در غرفه های آن برای بازدید کنندگان در نظر گرفته شده است که می توانند در حین بهره بردن از این مجموعه,از آنها لذت ببرند.
در این مجموعه تعداد قابل توجهی از غرفه داران و شرکت کنندگان ملی و خارجی وجود دارد. هدف اصلی آنان این است که افراد بازدید کننده را در هنگام برنامه ریزی برای سفرشان یاری دهند و اطلاعات لازم سفرشان (مخصوصا سفرهای تعطیلاتی ) را در اختیارشان قرار دهند.
 مزایا و اهداف این رویداد

رویداد نامبرده فرصتی ایده آل برای ترویج و تبلیغ تور ها مسافرتی شرکت کنندگان  می باشد.. از تاریخ چهارم تا ششم ماه می  برگزار خواهد شد. فرصتی ایده آل  برای اطلاع از نحوه سفر در تعطیلات تابستانی و  اخرین اخبار گردشگری می باشد.
در سال جاری (2018), زمان برگزاری این رویداد از پنجم آپریل الی ششم ماه, واقع در مرکز نمایشگاهی  (BEC) خواهد بود .

غرفه راهنما

غرفه ی راهنما یا (دایرکتوری) به منظور ارائه اطلاعات لازم و برنامه ریزی برای بازدید از نمایشگاه Expovacaciones طراحی شده است. تمامی شرکت کنندگان نمایشگاه Expovacaciones  در زمینه فرایندها و تجهیزات تولید فعالیت دارند. این بخش به افراد مراجعه کننده, این امکان را می دهد تا از خدمات و اخبار سایر کمپانی های شرکت کننده مطلع شوند.

    برای دانلود پکیج کامل کلیک کنید


یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2 امتیاز, میانگین: 5.00 از 5)
Loading...


اطلاعات تور
شروع قیمت از
1425 یورو + نرخ پرواز
اعتبار
12-18 اردیبهشت /2-8 MAY
نام ایرلاین
MAHAN/TURKISH
مدت اقامت
5شب و 6 روز
نوع سفر
نمایشگاهی
ایرلاین
نام هتل موقعیت درجه خدمات دو تخته (هرنفر) تک تخته (هرنفر) کودک با تخت (6-12 سال) کودک بدون تخت (2-6 سال)
نامعلوم بیلباو- اسپانیا ⭐️⭐️⭐️⭐️ BB 1425یورو + نرخ پرواز 1825یورو + نرخ پرواز
نامعلوم بیلباو- اسپانیا ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ BB 1625یورو + نرخ پرواز 2025یورو + نرخ پرواز

 
خدمات تور
بلیط رفت و برگشت هواپیما/ اقامت در هتل های 4* و 5* به همراه صبحانه/ ویزای شنگن/ ترانسفر فرودگاهی/ بازدید از نمایشگاه مربوطه / کارت ورودی نمایشگاه در صورت نیاز/ یک گشت شهری از جاذبه های توریستی به همراه تور لیدر/ Madridنقشه / قیمت اعلام شده برای حداقل 10 نفر می باشد.

 
توضیحات
برنامه سفر: روز اول:حضور در فرودگاه امام خمینی جهت پرواز به مادرید و انتقال به هتل/ روز دوم:گشت شهری بیلبائو به همراه تور لیدر/ روز سوم:بازدید از نمایشگاه به همراه تور لیدر/ روز چهارم:بازدید از نمایشگاه/ روز پنجم: بازدید از نمایشگاه / روز ششم:آزاد/ روز هفتم: انتقال به فرودگاه جهت پرواز به تهران

 
مدارک لازم
• اصل گذرنامه با حداقل 8 ماه اعتبار (امضاء شده توسط صاحب گذرنامه) همراه با اصل گذرنامه های قبلی (در صورت عدم وجود گذرنامه های باطله قبلی تکمیل فرم تعهد و عدم ریجکتی الزامی میباشد)./ • 2 قطعه عکس 4x3 رنگی، جدید، تمام رخ با زمینه سفید/ • اصل شناسنامه/ • بیمه مسافرتی طبق مدت درخواست ویزا/ • برای فرزندان گواهی اشتغال به تحصیل و نامه اجازه مرخصی از محل تحصیل/ • در صورت ریجکتی قبلی حتما اطلاع داده شود/ •ضمانت بازگشت برای هر نفر مبلغ 40000000 میلیون تومان دریافت خواهد شد.در صورت نیاز به ضمانت بیشتر ،مسافر ملزم به ارائه ضمانت نامه بانکی به مبلغ دریافتی می باشد./

© تمام حقوق به ساحل آفتاب متعلق است.
طراحی توسط: فلاح نت