پکیج فیتور 2018 مادرید

منقضی شده است

111

فیتور
یکی از مشهور‌ترین نمایشگاه‌های گردشگری جهان، «نمایشگاه‌ فیتور» است که هر سال در بین ماه‌های ژانویه و فوریه در مادرید برگزار می‌شود. نمایشگاه فیتور محلی برای گردهمایی آژانس‌های مسافرتی و شرکت‌های فعال در حوزه گردشگری به حساب می‌آید تا بتوانند محصولات خود را به یکدیگر و مردم معرفی کنند.
فیتور به نوعی نقطه مرجع توریسم دنیا برای متخصصین حرفه گردشگری و نمایشگاه تجاری پیشرو برای بازارهای داخلی و خارجی ایبرو امریکا به شمار می‌آید و فضای تجاری مناسب برای حضور و ملاقات آژانس‌های گردشگری، گردانندگان تور، هتل‌ها، مشاورین و کارشناسان توسعه گردشگری و سایر متخصصین حرفه گردشگری و توریسم جهانی است. این نمایشگاه مکانی برای ارائه خدمات و محصولات جدید صنعت گردشگری و بازاریابی است و تاثیر بسزایی در پیشرفت و توسعه تجارت گردشگری داشته و خواهد داشت.

 

مسیر  هر نفر در اتاق

دو  تخته

هر نفر در اتاق

یک تخته

تاریخ سفر
اسپانیا ( 6 روز )

5 شب مادرید

1590€

+  قیمت بلیط

2190€

+  قیمت بلیط

16 ژانویه
اسپانیا ( 8 روز )

4 شب مادرید + 3 شب بارسلون

1990€

+  قیمت بلیط

  2690€

+  قیمت بلیط

16 ژانویه

 

 پکیج فیتور  2018 مادرید ( 17 – 21 ژانویه )

خدمات سفر : اخذ ویزای شنگن ، اقامت در هتل های 4 ستاره با صبحانه ، ترانسفر های فرودگاهی ، یک گشت نیمروز در هر شهر، پرواز داخلی ، بیمه مسافرتی

مدارک لازم جهت اخذ ویزای شنگن : اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار- اصل شناسنامه – سند ملکی به نام مسافر –  لیست بیمه – گردش حساب بانکی6  ماهه و تمکن مالی –  گواهی اشتغال به تحصیل برای دانش آموزان – دو قطعه عکس مربوط به سال جاری. – گواهی اشتغال به کار ( ترجمه اخرین حکم کارگزینی برای کارمندان دولتی-گواهی اشتغال به کار برای کارمندان بخش خصوصی-ترجمه روزنامه رسمی و رزومه شرکت برای صاحبان شرکت-ترجمه جواز کسب یا کارت بازرگانی.

کلیه مدارک باید ترجمه به زبان اسپانیائی باشند..

قیمت برای گروه حداقل 15 نفره میباشد. در صورت درخواست اجرای انفرادی تور قیمت جدید اعلام خواهد گردید.

    برای دانلود پکیج کامل کلیک کنید


یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (۲ امتیاز, میانگین: ۵.۰۰ از ۵)
Loading...


اطلاعات تور
ایرلاین

© تمام حقوق به ساحل آفتاب متعلق است.
طراحی توسط: فلاح نت