شماره تماس : 23-88641720

اقامت مجارستان

اقامت مجارستان

11 عکس

 

بوداپست قلب اروپای شرقی و پایتخت مجارستان و ششمین شهر بزرگ اتحادیه اروپاست ، مناطق دیدنی مجارستان که آن را به مقصدی خاص تبدیل کرده است  از جمله کاخ سلطنتی بوداپست، سنگر مستحکم بوداپست، ساختمان پارلمان مجارستان و . . .  می باشد.

بوداپست سالانه میزبان هزاران گردشگر است ، کلیساهای با شکوه ، قلعه های مستحکم ، صدها چشمه جوشان آب گرم در سراسر کشور ، بزرگترین دریاچه اروپای مرکزی ، رودهای  زیبایی همچون دانوب ، همه و همه مجارستان را به مقصدی بی نظیر تبدیل کرده است .

رودخانه دانوب بوداپست را به دو بخش بودا و پست تقسیم می کند که این دو بخش بوسیله 9 پل بهم وصل می شود که پل زنجیری نام دارد.

اقامت مجارستان از طریق خرید  اوراق قرضه دولتی  انجام می گیرد ، شرکت ساحل آفتاب با سالها تجربه در مشاوره در زمینه اخذ اقامت  اروپا از مشاوره  و خدمات لازم در این رابطه در کنار شما خواهد بود.

کل هزینه اخذ مجوز اقامت دایم از این طریق 360 هزار  یورو می باشد که 300 هزار یورو همان سرمایه ایی است که بعد از 5 سال به متقاضی باز گردانده می شود  و 60 هزار یورو هم هزینه های دولتی انجام کار است که این هزینه شامل تمام هزینه های اداری و خدماتی مرتبط با این برنامه است ، به بیان دیگر متقاضی تنها با هزینه کردن 60 هزار یورو ظرف مدت کوتاهی ( 2 ماه ) اقامت دایم اروپا را برای خود و خانواده اش ( همسر و فرزندان زیر 18 سال ) دریافت می کند .

همچنین برای فرزندان بین 18- تا 25 سال نیز می توان با ارایه مدارک بیشتر  این نوع اقامت را گرفت.

شرایط سرمایه گذاری : خرید اوراق قرضه بانکی به مبلغ 300 هزار یورو و ارایه به دولت به عنوان سرمایه گذاری تحت قرارداد یکی از موسسات معتبر بانکی به مدت 5 سال کاملا معتبر و امن بوده و از طرف دولت مجارستان محافظت و گارانتی خواهد شد . در  زمان بازگشت سرمایه ،  پول بدون هیچ سود بانکی به متقاضی استرداد خواهد شد ، برنامه اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری پر طرفدارترین روش برای دریافت سریع اقامت دایم یک کشور عضو شنگن و اتحادیه اروپا  می باشد .

شرایط متقاضی به مدت یک هفته پس از ارسال مدارک مالی جهت اطمینان از قانونی بودن سرمایه در مجارستان بررسی خواهد شد و چنانچه نیاز به مصاحبه نباشد پس از مدت 1 ماه سرمایه گذاری انجام می شود و بلافاصله پس از سرمایه گذاری کارت اقامت موقت 6 ماه متقاضی و همراهان صادر خواهد شد که پس از 6 ماه این کارت اقامت به کارت دایمی تبدیل می شود  و متقاضی پس از مدت 8 سال می تواند جهت پاسپورت مجارستان اقدام نماید.

مزایای سرمایه گذاری در مجارستان :

1) مبلغ سرمایه گذاری قابل بازگشت است.

2) سریع بودن روند بررسی پرونده و دریافت کارت اقامت ( حدود 1 ماه )

3) دریافت کارت اقامت دایم  6 ماه پس از دریافت کارت اقامت موقت

4) شرط زبان برای اقامت وجود ندارد

5) دسترسی آسان به اروپای غربی ، هزینه پایین زندگی ، مالیات پایین 10% ،  امکان تحصیل در مراکز معتبر آموزشی بین المللی

6) شرط حضور در این کشور برای دریافت اقامت وجود ندارد.

 

 

hungary-counties-map

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
تلگرام
واتساپ
ایمیل

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.