اقامت در اسپانیا

خرید خانه و اقامت در مالاگا یکی از زیباترین شهر های اسپانیا

خرید خانه و اقامت در مالاگا یکی از زیباترین شهر های اسپانیا

33

خرید خانه و اقامت در مالاگا یکی از زیباترین شهر های اسپانیا

مالاگا یکی از مشهورترین و بزرگترین شهر های اسپانیا در ایالت  اندالوسیا می باشد. این شهر جنوبی ترین شهر اسپانیا که در کنار سواحل مدیترانه واقع شده و دیدنی های بسیاری دارد . این شهر دارای آب و هوای  نیمه گرمسیری و مدیترانه ای می باشد و زمستان های گرمی دارد که حداقل دما در این شهر در زمستان نهایتا 8 درجه سانتیگراد می باشد .

باد های ساحلی دریای مدیترانه آب و هوای تابستانی در این شهر را هم متعادل کرده است  و کوه های سر به فلک کشیده و سرسبز مالاگا محل تلاقی دریا و کوهستان است. دراین خطه گرم ترین ماه های سال جولای و آگوست و سرد ترین ماه های سال دسامبر و فوریه می باشد

مالاگا قدمتی بیش از 700 سال دارد و توسط فنیقیه ای ها( Phoenicians ) بنا شده است. این شهر در زمان بنیادش زیر سلطه روم باستان بود .تمامی این فراز و نشیب ها باعث شد شهر مالاگا به یک موزه بزرگ طبیعی و تاریخی تبدیل شود . سواحل زیبا و وجود آثار تاریخی متنوع تقریبا در تمامی قسمت های این شهر باعث شده هر ساله  میلیون ها نفر از این شهر بازدید کنند .

انواع بناها و مجسمه های و ساختمان ها و موزه های تاریخی و سازه های هنری در بیشتر نقاط این شهر باعث شده تا از این شهر به عنوان یک شهر موزه نام برده شود . نماد ها و آثار تاریخی در این شهر به حدی است که هر گردشگری را به خود مجذوب می کند . زادگاه پیکاسو از نقاشان به نام تاریخ و آنتونیو باندراس  هنرپیشه مشهور هالیوودی مالاگا می باشد .

اما اقامت در این شهر بسیار راحت و آسان می باشد . چه مسافر چند روزه باشید و بخواهید در هتل های این شهر اقامت کنید و یا دانشجو باشید و بخواهید اقامت طولانی تری بگیرید و یا حتی بخواهیدمحل زندگی دائم خود رادر اسپانیا بنا کنید این شهر انتخاب بسیارمناسبی است .برخی مالاگا را به عنوان زیباترین شهر اسپانیا می شناسند و آن را بی بدلیل توصیف می کنند .

مالاگا به داشتن سواحل فوق العاده زیبا هم شهرت دارد و شهری خارق العاده برای تفریح و تفرج است . سالانه میلیون ها مسافر و گردشگر این شهر را بازدید می کنند و از امکانات این شهر متعجب می شوند . بهترین راه برای دریافت اقامت اسپانیا خرید ملک این کشور می باشد .

در شهر مالاگا املاک زیادی بصورت دست دوم و نوساز و همچنین بصورت پیش فروش برای عرضه وجود دارد و با قیمت های متنوعی می توان اقدام به خرید ملک کرد  . خرید خانه در این شهر اطمینان به شما خواهد داد که اقامت خود را می توانید دریافت نموده و به شهروند اسپانیا مبدل شوید .

درآمد فوق العاده زیاد شهر مالاگا از حوزه صنعت توریسم رفاه زندگی را برای مردم در این شهر به بهترین نحو تامین نموده است . خدمات بهداشتی و درمانی و آموزشی در حد عالی و با قیمت مناسب و امکان کار و سرمایه گذاری در انواع پروژه های کاری و تجاری در این شهر و اسپانیا می تواند آینده ای روشن برای شما و خانواده تان در یکی از امن ترین نقاط دنیا را رقم بزند .

اثری از آلودگی هوا و یا سایر آلودگی ها در این شهر نیست و  300 روز آفتابی در این شهر را تجربه خواهید کرد. وجود راه های ارتباطی مناسب و فرودگاه بین المللی این شهر از زیرساخت های مهم زندگی و سکونت با عیار بالا در این منطقه حکایت دارد.

برای خرید ملک در اسپانیا و دریافت اقامت این کشور زیبای اروپایی با مشاوران و کارشناسان سیاحتگران ساحل آفتاب تماس بگیرید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

© تمام حقوق به ساحل آفتاب متعلق است.