جشنواره آوریل

اسپانیا

عکس

جشنواره آوریل

 یک سنت است که به مدت یک هفته، تاریخچه وفرهنگ شهر سویل را رقم می زند و بخش قابل توجهی از فعالیت های این شهردر غرفه های متعدد در این جشن انجام می شود که یکی از اهدافش فروش محصولات کشاورزانی است که نمی توانند محصولات خود را به فروش برسانند.تاریخچه  آن به 25 اگوست سال 1846، برمی گردد به زمانی که نارسیسو بونپلاتا و خوزه ماریا دیبارا پیشنهاد خود را به شورای شهرداری اعلام  کردند، تا یک رویداد در تاریخ 19، 20 و 21 آوریل  برگزار شود. پس از آن شورای شهر از ابتکار عمل آنها استقبال کرد. این جشنواره در پایتخت سویل در اسپانیا برگزار شد. عموما این جشن دو هفته بعد از سانتا سمنا یا عید پاک (Easter)برگزار می شود وبه طور رسمی از نیمه شب در روز دوشنبه آغاز می شود و شش روز طول می کشد تا یکشنبه بعد ادامه دارد .در حین این جشن، منطقه وسیعی ازغرفه های کیستاس پوشیده می شود (چادر های مخصوص تزئین شده که به طور موقت در جشنواره ساخته می شوند). این casetas معمولا متعلق به خانواده های برجسته از سویل، گروه هایی از دوستان، باشگاه ها، انجمن های تجاری و احزاب سیاسی است. از حدود نه شب تا شش یا هفت صبح روز بعد، ابتدا در خیابان ها و بعدا فقط در داخل هر caseta، تعداد زیادی از مردم به رقصیدن ، نوشیدن شری (Sherry)و خوردن   اسنک تاپاس (Tapas)مشغولند. همچنین پارک تفریحی ای با این رویداد همراه است که دارای تعداد زیادی بازی از جمله ترن و سایربازی های سرگرم کننده می باشد.

لازم به ذکر است در آن زمان شهردار رسمی شهر، اعلام کرد که اسب سواران اسپانیایی برای به دست آوردن امتیاز برتر در روزهای 18، 19 و 20، در مسابقه گاو، قوچ ها، اسب ها ، شرکت کنند که یکی از جایزه های این مسابقه متعلق به کسی بود که میتوانست اسبی را براند که زیر چهارسال وزن بیشتری را نسبت به سایرین داشته است.

 

 

پکیج جشنواره آوریل 2018

مسیر هر نفر در اتاق

 دو تخته

هر نفر در اتاق

 یک تخته

کودک با تخت

 ( 5-12 سال )

کودک بدون تخت

 ( 2 – 5 سال )

تاریخ سفر
اسپانیا ( 5 روز )

4 شب سویل

1290 €

+  قیمت بلیط

1890 €

+  قیمت بلیط

1090 €

+  قیمت بلیط

790 €

+  قیمت بلیط

18 آوریل
 اسپانیا ( 7 روز )

3 شب بارسلون + 3 شب سویل + 1 شب بارسلون

€ 1890

+  قیمت بلیط

€ 2490

+  قیمت بلیط

€ 1690

+  قیمت بلیط

€ 990

+  قیمت بلیط

15 آوریل

خدمات سفر : اخذ ویزای شنگن ، اقامت در هتل های 4 ستاره با صبحانه ، ترانسفر های فرودگاهی ، یک گشت نیمروز در هر شهر،ترانسفر های بین شهری ، بیمه مسافرتی ، تور لیدر.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای شنگن : اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار- اصل شناسنامه – سند ملکی به نام مسافر –  لیست بیمه – گردش حساب بانکی6  ماهه و تمکن مالی –  گواهی اشتغال به تحصیل برای دانش آموزان – دو قطعه عکس مربوط به سال جاری. – گواهی اشتغال به کار ( ترجمه اخرین حکم کارگزینی برای کارمندان دولتی-گواهی اشتغال به کار برای کارمندان بخش خصوصی-ترجمه روزنامه رسمی و رزومه شرکت برای صاحبان شرکت-ترجمه جواز کسب یا کارت بازرگانی.

کلیه مدارک باید ترجمه به زبان اسپانیائی باشند..

قیمت برای گروه حداقل 15 نفره میباشد. در صورت درخواست اجرای انفرادی تور قیمت جدید اعلام خواهد گردید.

    برای دانلود پکیج کامل کلیک کنید


یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2 امتیاز, میانگین: 5.00 از 5)
Loading...


اطلاعات تور
ایرلاین

© تمام حقوق به ساحل آفتاب متعلق است.