فستیوال Primavera sound

اسپانیا

عکس

Primavera sound (indie rock festival)-Spain

این جشنواره   موسیقی سالانه از اواخر می و تا اوایل ژوئن در بارسلونا ,کاتالونیا، اسپانیا و اپورتو، پرتغال برگزار می شود.
این جشن اولین بار در سال 2001 در Poble  Espanyol و در سال 2005 به Parc del Fòrum (فضایی بزرگتر در  کنار ساحل) نقل مکان کرد. جشنواره متشکل از گروه های مختلفی است که محل حضور هنرمندان و تماشاگران از تمامی نسل هامی باشد.

هدف این جشنواره ، در کنار هم قرار دادن گرایش های مستقل موسیقی و هنرمندان به صورت حرفه ای و متمرکز، در حالی که تمام سبک ها و ژانرها ارائه داده می شود و در عین حال کیفیت موسیقی پاپ، راک و گرایش های زیرزمینی موسیقی الکترونیک و رقص موزیکال را حفظ می کند.همچنین گروه ها و دی جی هایی مانند Dentlemen People Djs، Leila، Zip و Gus Gus Djs.در آن هنرنمایی کرده اند.
در سال 2002 Primavera Sound در تاریخ 17 و 18 مه برگزار شد. تغییر اصلی این رویداد در آن سال , افزودن یک روز به جشنواره بود. تعداد زیادی ازگروه های موسیقی محلی و بین المللی در این سال در پنج مرحله مختلف,هنرنمایی کردند. این اولین سالی بود که فعالیت های غیر موسیقی از جمله  نمایشگاه طراحی “Un ruido secreto” یا جشنواره فیلم موسیقی پریماوراهم اجرا می شد. این جشنواره ,فیلم ،مستند و یا داستان هایی که به فرهنگ موسیقی پاپ مرتبط میشد را روی پرده به نمایش می گذاشت.
در سال 2003, اکثرمردم در آن حضور داشتند که این آمار بیشتری را نسبت به سال های قبل نشان می داد که به همین ترتیب،  روزنامه نگارانی در این رویداد حضوربعمل آوردند.

در سال جاری (2018) فرصتی برای رقص با موسیقی الکترونیک برای مخاطبین این رویداد وجود دارد که نوازدگان طبق همه ی سلایق,هنر خود را به اجرا می گذارند.اجرای آنان شامل آلبوم های جدیدی می باشد  که اخیرا” توسط هنرمندان فرانسوی,کره جنوبی و نوازندگان معروفی از سراسر دنیا تولید شده است.

پکیج مخصوص جشنواره پریماورا ساند ( بارسلون )

29 MAY

02 June

 

مسیر قیمت هر نفر
در اتاق دبل
قیمت هر نفر
در اتاق سینگل
کودک با تخت
 ( 4-12 سال )
کودک بدون تخت
 ( 2-4 سال )
بارسلون 990 یورو + قیمت بلیط 1090 یورو + قیمت بلیط 790 یورو + قیمت بلیط 490 یورو + قیمت بلیط

مدارک لازم جهت اخذ ویزای شنگن : اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار- اصل شناسنامه – سند ملکی به نام مسافر– گردش حساب بانکی 6 ماهه –  گواهی اشتغال به تحصیل برای دانش آموزان – دو قطعه عکس مربوط به سال جاری. – گواهی اشتغال به کار ( ترجمه اخرین حکم کارگزینی برای کارمندان دولتی-گواهی اشتغال به کار برای کارمندان بخش خصوصی )-ترجمه روزنامه رسمی و رزومه شرکت برای صاحبان شرکت-ترجمه جواز کسب یا کارت بازرگانی. –  لیست بیمهخدمات تور : بلیت رفت و برگشت هواپیمای ماهان – اقامت در هتل های 4 ستاره با صبحانه – ترانسفر های فرودگاهی – اخذ ویزای شنگن– بیمه مسافرتی

کلیه مدارک باید ترجمه به زبان اسپانیایی باشند.

کنترل پاسپورت جهت موارد منع خروج از کشور به عهده مسافر و آژانس ثبت نام کننده میباشد.

پرداخت حداقل 50% مبلغ تور به هنگام ثبت نام الزامی ست.

ضمانت بازگشت برای هر نفر به مبلغ 40/000/000 تومان دریافت خواهد شد.در صورت نیاز به ضمانت بیشتر، مسافر ملزم به ارایه ضمانتنامه بانکی به مبلغ درخواستی میباشد.

قیمت کودک زیر 2 سال 290 یورو + قیمت بلیط میباشد.

قیمت فوق برای گروه های حداقل 15 نفره میباشد . در صورت درخواست اجرای انفرادی تور، مابه التفاوت قیمت اعلام میگردد.

    برای دانلود پکیج کامل کلیک کنید


یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2 امتیاز, میانگین: 5.00 از 5)
Loading...


اطلاعات تور
ایرلاین

© تمام حقوق به ساحل آفتاب متعلق است.