نمایشگاه محصولات ارگانیک و بیولوژیکی BIOCULTURA

مادرید - اسپانیا

BIOCULTURA عکس

نمایشگاه محصولات ارگانیک و بیولوژیکی BIOCULTURA

نمایشگاه بین المللی سالانه BIOCULTURA  ،ارائه کننده  محصولات ارگانیک و بیولوژیکی (محصولات زیست محیطی)

این نمایشگاه از تاریخ یکم الی چهارم نوامبر هر سال , در شهر مادرید برگزار می شود که موضوع آن به معرفی محصولات زیست محیطی اشاره دارد.
در سال جاری (2018), نمایشگاه Feria de Madrid – IFEMA , درچهار روز اول (یکم الی چهارم نوامبر) در غرفه های شماره هشت و ده برگزار خواهد شد.

 انتظار می رود درنمایشگاه اکولوژیکی (محصولات زیست محیطی ), بیش از 800 غرفه دار و 74500 بازدید کننده داشته باشد.
 غرفه ی شماره ده شامل هجده هزار محصولات غذایی  ارگانیک است. این غرفه جزء بزرگترین غرفه های نمایشگاه می باشد و محصولات آرایشی- بهداشتی معتبری را نیز ارائه می دهد.
انواع و اقسام محصولات و خدمات با موضوعاتی متفاوت در سالن شماره ی هشت برای بازدید کنندگان قابل ارائه می باشد و جلسات گفتگو و مذاکره متخصصین در برخی از غرفه های آن برگزارمی شوند که به آنها اشاره می کنیم : صنعت پارچه ( متشکل از مواد آلی) ؛ مواد زیست محیطی ، مبلمان و دکوراسیون خانه؛ اتاق منابع انرژی ( تجدید پذیر و غیره)؛ اتاق بهداشت، درمان و داروهای مکمل؛ اتاق بازیافت ( با موضوع حفظ محیط زیست , صرفه جویی در مصرف منابع طبیعی وغیره) ؛صنعت گردشگری (گردشگری روستایی و استراحتگاه های مناطق روستایی)؛انواع لوازم بازی؛ صنایع دستی؛ اتاق موسیقی؛غرفه  کتاب ها و مجلات.
مواد به کار رفته در لوازم آرایشی در غرفه ی آرایشی-بهداشتی در این نمایشگاه با بالاترین کیفیت ممکن و درصد بسیار بالایی از مواد زیست محیطی ساخته شده است که مواد سازنده آنها عبارتند از : ترکیبات هیدرولیت , اکسیر گل ها, روغن های تشکیل شده از مواد آلی .
همچنین انتخاب مواد سازنده محصولات نامبرده , با دقت و به درستی صورت گرفته است .علاوه بر این, فرمول سازنده آنها تماما به روش سنتی تعبیه شده است که به داشتن زیبایی طبیعی کمک می کند.

  برای دانلود پکیج کامل کلیک کنید

 

 اطلاعات تور
شروع قیمت از
1325 یورو+ نرخ پرواز
اعتبار
10-16 آبان/ 1-7 NOV
نام ایرلاین
MAHAN/TURKISH
مدت اقامت
5شب و 6 روز
نوع سفر
نمایشگاهی
ایرلاین
نام هتلموقعیتدرجهخدماتدو تخته (هرنفر)تک تخته (هرنفر)کودک با تخت (6-12 سال)کودک بدون تخت (2-6 سال)
نامعلوممادرید - اسپانیا⭐️⭐️⭐️⭐️BB1325 یورو+ نرخ پرواز1525 یورو+ نرخ پرواز
نامعلوممادرید -اسپانیا⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️BB1625 یورو+ نرخ پرواز1825 یورو+ نرخ پرواز

 
خدمات تور
خدمات تور بلیط رفت و برگشت هواپیما/ اقامت در هتل های 4* و 5* به همراه صبحانه/ ویزای شنگن/ ترانسفر فرودگاهی/ بازدید از نمایشگاه مربوطه / کارت ورودی نمایشگاه در صورت نیاز/ یک گشت شهری از جاذبه های توریستی به همراه تور لیدر/ Madridنقشه /

 
توضیحات
برنامه سفر: روز اول:حضور در فرودگاه امام خمینی جهت پرواز به مادرید و انتقال به هتل/ روز دوم: بازدید از نمایشگاه همرا ه با تور لیدر/ روز سوم:گشت شهری مادرید به همراه تور لیدر / روز چهارم:بازدید از نمایشگاه/ روز پنجم: آزاد / روز ششم:آزاد/ روز هفتم: انتقال به فرودگاه جهت پرواز به تهران

 
مدارک لازم
• اصل گذرنامه با حداقل 8 ماه اعتبار (امضاء شده توسط صاحب گذرنامه) همراه با اصل گذرنامه های قبلی (در صورت عدم وجود گذرنامه های باطله قبلی تکمیل فرم تعهد و عدم ریجکتی الزامی میباشد). • 2 قطعه عکس 4x3 رنگی، جدید، تمام رخ با زمینه سفید • اصل شناسنامه • بیمه مسافرتی طبق مدت درخواست ویزا/ ضمانت بازگشت برای هر نفر مبلغ 40000000 میلیون تومان دریافت خواهد شد.در صورت نیاز به ضمانت بیشتر ،مسافر ملزم به ارائه ضمانت نامه بانکی به مبلغ دریافتی می باشد./ قیمت اعلام شده برای حداقل 10 نفر می باشد.

© تمام حقوق به ساحل آفتاب متعلق است.