نمایشگاه E-Show

بزرگترین نمایشگاه تجارت الکترونیک و بازاریابی دیجیتال در اسپانیا

e show عکس

E-Show، بزرگترین نمایشگاه تجارت الکترونیک و بازاریابی دیجیتال در اسپانیا است که با بیش از 250 سخنران، 160 نماینده، به طیف گسترده ای از فعالیت های مذکور تبدیل شده وجمعیتی بالغ بر سیزده هزار بازدید کننده را داراست.

eShow محل ملاقات افراد متخصص در دنیای مدرن ارتباطات است که در آن به تبادلات علمی،جذب کسب و کار و ایجاد همکاری  پرداخته می شود وجدیدترین استراتژی ها در در فن آوری معرفی و نام های تجاری، محصولات یا خدمات ارائه داده می شود.

در این رویداد حضور مشتریان، شرکا، سرمایه گذاران و رقبا حتمی بوده است بنابراین  فرصتی ایده آل برای تقویت کسب و کار محسوب می شود!
در نشستی از این رویداد  Adolfo Fernández رئیس توسعه کسب و کار اسپانیا و پرتغال در گوگل، به بین المللی کردن کسب و کاراز طریق آخرین راه حل های مبتنی بر IA و ML می پردازد. به گفته وی به طور کلی پیشرفت فناوری بر جامعه  تاثیر دارد وبه جای نیاز به مشتری بیشتر موجب بازنگری مبانی مدل کسب و کار شرکت های بزرگ چندملیتی شده است .
در سال 2017 افرادی همچونAlex Balada  مدیر تجارت الکترونیک, DAVID-ALEXANDRE KRUPA مدیر ارشد فروش, Ernesto Cacavale مدیر توسعه کسب و کار, NÚRIA ALCALÁ سرپرست بازاریابی آنلاین و توسعه تجارت الکترونیک  از مناطق مختلف کشور اسپانیا  در سمینار این رویراد حضور بعمل آوردند.
یکی از برنامه هایی که در این نشست به آن اخثصاص داده می شود مربوط به تجربیاتی است که از بازدیدکنندگان بدست می آید که این خود تاثیر ویژه ای بر جذب و حضور افراد متخصص در این رخداد دارد.
همچنین امکان نصب نرم افزاری برروی موبایل وجود که در آن تجربیات بازدیدکنندگان به اشتراک گذاشته می شود و اسامی هتل هایی که در مجاورت این نمایشگاه قرار دارند با بهترین قیمت ها پیشنهاد داده می شود.بعلاوه پس از خرید بلیط به افراد این امکان داده می شود که قرار ملاقات خود را با متخصصین بازدید کننده از این نمایشگاه تنظیم کنند.
در سال جاری این نمایشگاه در 24-25 OCT  برگزار خواهد شد.

  برای دانلود پکیج کامل کلیک کنید

 


یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1 امتیاز, میانگین: 5.00 از 5)
Loading...


اطلاعات تور
شروع قیمت از
1425یورو +نرخ پرواز
اعتبار
28 مهر الی 4 آبان/20-26 OCT
نام ایرلاین
MAHAN/TURKISH
مدت اقامت
5 شب و 6روز
نوع سفر
نمایشگاهی
ایرلاین
نام هتل موقعیت درجه خدمات دو تخته (هرنفر) تک تخته (هرنفر) کودک با تخت (6-12 سال) کودک بدون تخت (2-6 سال)
نامعلوم مادرید -اسپانیا ⭐️⭐️⭐️⭐️ BB 1425یورو +نرخ پرواز 1730یورو +نرخ پرواز
نامعلوم مادرید -اسپانیا ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ BB 1825یورو +نرخ پرواز 2025یورو +نرخ پرواز

 
خدمات تور
خدمات تور بلیط رفت و برگشت هواپیما/ اقامت در هتل های 4* و 5* به همراه صبحانه/ ویزای شنگن/ ترانسفر فرودگاهی/ بازدید از نمایشگاه مربوطه / کارت ورودی نمایشگاه در صورت نیاز/ یک گشت شهری از جاذبه های توریستی به همراه تور لیدر/ Madridنقشه

 
توضیحات
برنامه سفر: روز اول:حضور در فرودگاه امام خمینی جهت پرواز به مادرید و انتقال به هتل/ روز دوم:گشت شهری مادرید به همراه تور لیدر/ روز سوم:بازدید از نمایشگاه/ روز چهارم:بازدید از نمایشگاه روز چهارم: بازدید از نمایشگاه / روز پنجم:بازدید ازنمایشگاه/ روز ششم:آزاد/ روز هفتم:آزاد/ روز هشتم:انتقال به فرودگاه جهت پرواز به تهران

 
مدارک لازم
• اصل گذرنامه با حداقل 8 ماه اعتبار (امضاء شده توسط صاحب گذرنامه) همراه با اصل گذرنامه های قبلی (در صورت عدم وجود گذرنامه های باطله قبلی تکمیل فرم تعهد و عدم ریجکتی الزامی میباشد). • 2 قطعه عکس 4x3 رنگی، جدید، تمام رخ با زمینه سفید • اصل شناسنامه • بیمه مسافرتی طبق مدت درخواست ویزا • برای فرزندان گواهی اشتغال به تحصیل و نامه اجازه مرخصی از محل تحصیل • در صورت ریجکتی قبلی حتما اطلاع داده شود / ضمانت بازگشت برای هر نفر مبلغ 40000000 میلیون تومان دریافت خواهد شد.در صورت نیاز به ضمانت بیشتر ،مسافر ملزم به ارائه ضمانت نامه بانکی به مبلغ دریافتی می باشد./ قیمت اعلام شده برای حداقل 10 نفر می باشد.

© تمام حقوق به ساحل آفتاب متعلق است.