نمایشگاه مد بانوانMomad Metropolis

اسپانیا

Momad Metropolis عکس

Momad Metropolis

نمایشگاه مد بانوان ( انواع پوشاک جین ، ورزشی ، خیابانی)

این نمایشگاه که در چندین کشور برگزار می شود و بیش از پنج قاره را تحت پوشش خود قرار داده است که هدف آن انجام و تقویت فعالیت های تجاری است و برای شرکت کنندگان و مشتریان بین المللی ارائه می شود. تمرکز اصلی این نمایشگاه بر فرصت های تجاری در زمینه ی صادرات و کمک به شرکت های بازرگانی و متخصصان شرکت کننده در نمایشگاه های تجاری می باشد.
شرکت کنندگان  در این رویداد از کشورها و شهرهای مختلفی حضور بعمل می آورند که عبارتند از : اتریش، برزیل ، بلژیک، چین، فرانسه، کلمبیا، آلمان، هنگ کنگ ، ایرلند، هند، ژاپن، ایتالیا ، مکزیک ، پرتغال ، موروکو ، کره ی جنوبی ، مالزی ، تایوان و سوییس .
همچنین کافی شاپ ، رستوران  و باشگاه ها از ساعت نه و نیم الی شش بعد ازظهر به بازدید کنندگان از این نمایشگاه خدمت رسانی می کنند.
برای دسترسی از تاکسی های موجود در درب ورودی و خروجی با سه یورو می توان بهره مند شد.
شایان ذکر است برای بازدید کنندگان و غرفه داران این نمایشگاه ، تخفیف هایی دراستفاده از برخی سرویس ها نظر گرفته شده است که می توانند در سایت های  مربوطه از آنها استفاده کنند که برای بهره مندی از این پیشنهاد ویژه، پیش از شروع نمایشگاه ملزم به ثبت نام     می باشند.
همچنین برای تکمیل اطلاعات لازم بازدیدکنندگان از نمایشگاه و خدمات ارائه شده در محل ، در سراسر ورودی های نمایشگاه میزهای الکترونیکی تعبیه شده است .
همچنین این نمایشگاه به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد که جلسات خود را با متخصصین و نمایندگان شرکت های دیگردر سالن های نه و هفت  برگزار کرده و با آنها ملاقات کنند .

این رخداد در سال جاری (2018) از تاریخ هفتم الی نهم سپتامبر در شهر مادرید اسپانیا برگزار خواهد شد.

   برای دانلود پکیج کامل کلیک کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]اطلاعات تور
شروع قیمت از
1325یورو + نرخ پرواز
اعتبار
14-20 شهریور/5-11 SEP
نام ایرلاین
MAHAN/ TURKISH
مدت اقامت
5شب و6 روز
نوع سفر
نمایشگاهی
ایرلاین
نام هتلموقعیتدرجهخدماتدو تخته (هرنفر)تک تخته (هرنفر)کودک با تخت (6-12 سال)کودک بدون تخت (2-6 سال)
نامعلوماسپانیا - مادرید⭐️⭐️⭐️⭐️BB1325 یورو+نرخ پرواز1525 یورو+نرخ پرواز
نامعلوماسپانیا - مادرید⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️BB1625 یورو+نرخ پرواز1825 یورو+نرخ پرواز

 
خدمات تور
بلیط رفت و برگشت هواپیما/ اقامت در هتل های 4* و 5* به همراه صبحانه/ ویزای شنگن/ ترانسفر فرودگاهی/ بازدید از نمایشگاه مربوطه / کارت ورودی نمایشگاه در صورت نیاز/ یک گشت شهری از جاذبه های توریستی به همراه تور لیدر/ Madridنقشه /

 
توضیحات
برنامه سفر: روز اول:حضور در فرودگاه امام خمینی جهت پرواز به مادرید و انتقال به هتل/ روز دوم:گشت شهری مادرید به همراه تور لیدر/ روز سوم: بازدید از نمایشگاه همرا ه با تور لیدر/ روز چهارم:بازدید از نمایشگاه / روز پنجم: آزاد / روز ششم:آزاد/ روز هفتم: انتقال به فرودگاه جهت پرواز به تهران

 
مدارک لازم
• اصل گذرنامه با حداقل 8 ماه اعتبار (امضاء شده توسط صاحب گذرنامه) همراه با اصل گذرنامه های قبلی (در صورت عدم وجود گذرنامه های باطله قبلی تکمیل فرم تعهد و عدم ریجکتی الزامی میباشد). • 2 قطعه عکس 4x3 رنگی، جدید، تمام رخ با زمینه سفید • اصل شناسنامه • بیمه مسافرتی طبق مدت درخواست ویزا • برای فرزندان گواهی اشتغال به تحصیل و نامه اجازه مرخصی از محل تحصیل • در صورت ریجکتی قبلی حتما اطلاع داده شود/ ضمانت بازگشت برای هر نفر مبلغ 40000000 میلیون تومان دریافت خواهد شد.در صورت نیاز به ضمانت بیشتر ،مسافر ملزم به ارائه ضمانت نامه بانکی به مبلغ دریافتی می باشد./ قیمت اعلام شده برای حداقل 10 نفر می باشد.

© تمام حقوق به ساحل آفتاب متعلق است.