شماره تماس : 23-88641720

آیا می‌توانم برای خانواده ام نیز اقامت یونان را اخذ کنم؟

آیا می‌توانم برای خانواده ام نیز اقامت یونان را اخذ کنم؟

اقامت یونان را می‌توان در کمترین زمان ممکن اخذ کرد. آیا قصد مهاجرت به یونان با خانواده خود دارید؟ شاید آب و هوای گرم، تاریخ غنی یا فرهنگ پر جنب و جوش شما را جذب کند. به هر دلیلی، ممکن است فکر کنید که آیا امکان اخذ اقامت یونان برای خانواده شما وجود دارد یا خیر. خبر خوب این است که بله، امکان پذیر است. در این پست، شرایط و فرآیند اخذ اقامت یونان برای خانواده شما را مورد بحث قرار خواهیم داد.

چه کسانی واجد شرایط اقامت یونان هستند؟

شرایط-اخذ-اقامت-یونان-چیست ساحل آفتاب

اقامت یونان برای افراد و خانواده‌هایی که شرایط خاصی را دارند در دسترس است. معیارهای واجد شرایط بودن بسته به شرایط خاص شما متفاوت است. اگر شما یا هر یک از اعضای خانواده شما شهروند یکی از کشورهای اتحادیه اروپا هستید، واجد شرایط زندگی و کار در یونان بدون ویزا هستید. با این حال، اگر قصد دارید بیش از سه ماه در یونان بمانید، باید در مقامات محلی ثبت نام کرده و اجازه اقامت دریافت کنید.

اگر شما یا یکی از اعضای خانواده شما شهروند اتحادیه اروپا نیستید، باید برای ویزا و یا اجازه اقامت درخواست دهید. شرایط و فرآیند دریافت این مدارک ممکن است بسته به ملیت، هدف اقامت و سایر عوامل متفاوت باشد.

شرایط اخذ اقامت یونان چیست؟

برای دریافت اقامت یونان برای خانواده خود، باید شرایط خاصی را داشته باشید. در ادامه شرایط اخذ اقامت یونان برای شما آورده شده است. شما باید ثابت کنید که منبع درآمد ثابتی برای حمایت از خود و خانواده خود در یونان دارید. این ممکن است شامل قراردادهای کاری، صورتحساب‌های بانکی و اظهارنامه مالیاتی باشد.

بیمه درمانی – شما باید برای خود و خانواده خود بیمه درمانی معتبر داشته باشید. بسته به شرایط شما ممکن است بیمه درمانی خصوصی یا دولتی باشد. ممکن است از شما خواسته شود که یک چک سوابق کیفری از کشور خود یا هر کشوری که در گذشته در آن زندگی کرده اید ارائه دهید.

مسکن – شما باید مکانی برای زندگی در یونان داشته باشید. این ممکن است شامل یک قرارداد اجاره یا اثبات مالکیت یک ملک باشد.

سخن پایانی

اخذ اقامت یونان برای خانواده شما امکان پذیر است، اما مستلزم رعایت شرایط خاصی و طی یک فرآیند است. اگر شهروند اتحادیه اروپا هستید، این روند ممکن است نسبتا ساده باشد. اگر شهروند غیر اتحادیه اروپا هستید، باید برای ویزا و اجازه اقامت اقدام کنید. در هر صورت، مهم است که آماده باشید و تمام مدارک لازم را مرتب کنید. با اطلاعات و راهنمایی صحیح، می‌توانید مهاجرت خود را به همراه خانواده به یونان موفقیت آمیز کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان با تجریه ساحل آفتاب در تماس باشید

مطالب مرتبط

حداقل-شرایط-مالی اقامت تمکن مالی یونان در سال 2022 ساحل آفتاب
اخذ اقامت طلایی یونان شرایط 2023
سرمایه گذاری مناسب ویزای طلایی
اقامت تمکن مالی یونان شرایط 2023
خرید ملک در کشور یونان
اخذ اقامت یونان شرایط 2023
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
تلگرام
واتساپ
ایمیل

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.