شماره تماس : 23-88641720

بهترین های اسپانیا

بهترین های اسپانیا

بهترین اسپانیا چیست؟ بدیهی است که پاسخ دادن به این سؤال غیرممکن است زیرا سوال خیلی کلی است بنابراین بیایید آنرا به چند دسته تقسیم کنیم.

بهترین شهرهای اسپانیا

موزه در اسپانیا

مادرید

بهترین موزه های اسپانیا ، سفرهای روزانه عالی ، خرید ، زندگی شبانه عالی و موارد دیگر از جاذبه های گردشگری این شهر است. ممکن است فاکتورهای هیجان انگیز و عجیب بارسلونا را نداشته باشد ، اما هرگز در مادرید خسته نمی شوید.

بارسلونا

بارسلونا! آیا مشهورترین شهر اسپانیا به معرفی نیاز دارد؟ معماری گائودی ، محله گوتیک ، صنایع دستی در حال رشد و موارد دیگر.

سویل

جواهر اندلس. صدای شنا کردن فلامنیگوها در بالکن ها در حالی که در خانه های مشهور باروریو سانتا کروز ، در حال خوردن tapas است، بسیار آرامش بخش است.

گرانادا

دارای بهترین فرهنگ تاپاس اسپانیا ، جایی که با هر نوشیدنی یک تاپاس (غذاهای کوچک که در اسپانیا به عنوان میان وعده مصرف می شود) به صورت رایگان دریافت می کنید .

سان سباستین

بهترین شهر ساحلی اسپانیا ، سن سباستین pintxos (تاپاس باسک) را به هنر عالی تبدیل کرده است.

بهترین مناطق

شهرهای اسپانیا مکانهای عالی هستند ، اما اگر بعد از استراحت در شهر ، ترجیح می دهید بر اساس شکل ظاهری منطقه ، مقصد خود را انتخاب کنید، مطالب زیر می توانند برای شما مفید باشد.

اندلس

سویا ، گرانادا و کوردوبا همه در اندلس هستند. از جرز ، شهر زیبای Cadiz (کاشی های سنتی اسپانیا) و pueblos blancos  (روستاهای سفید) دیدن کنید و دیگر نیازی نیست که منطقه را ترک کنید چون همه چیز برای یک سفر هیجان انگیز دارد!

مادرید

با رفتن در مناطق همجوار Castilla-La Mancha و Castilla y Leon ، شما باید Segovia ، Toledo ، Consuegra و Avila را در تمام سفرهای روزانه خود در مادرید قرار دهید. برخی از بهترین شهرهای کوچک اسپانیا را کاوش کنید و به موقع برای خوردن tapas برگردید.

کشور باسک

سن سباستین و بیلبائو شهرهای مهم این منطقه هستند. نوشیدنی های عالی ، موج سواری های بی نظیر (هر دو در کشور باسک و یک سفر یک روزه در لاروجا ) را اضافه کنید و چیزهای خارق العاده ای داشته باشید.

کاتالونیا

 موزه دالی ، کوه مونتسرات و پیرنه ها را به لیست گردشگری این شهر اضافه کنید و در این شهر منطقه هایی وجود دارد که ارزش کاوش را دارند.

گالیسیا

 سبزترین منطقه اسپانیا! در سانتیاگو د کامپوستلا واقع شده است که هزاران گردشگر هر ساله 800 مایل را برای دیدن آن طی می کنند.

بهترین کارهایی که باید در اسپانیا انجام دهید

چگونه برنامه سفر خود به اسپانیا را پر کنید؟ اگر این اولین سفر شما به این کشور باشد ، کارهای زیر را انجام دهید:

تاپاس بخور

تاپاس نوعی غذا نیست بلکه روشی برای خوردن آن است: بخش های کوچکی که معمولاً همراه یک نوشیدنی هستند. در مورد تاپاس هیچ قانونی وجود ندارد! در بعضی از شهرها ، تاپاس ها با هر نوشیدنی به صورت رایگان داده می شوند ، در بعضی دیگر این غذا بیشتر به عنوان یک وعده غذایی کوچک یا میان وعده به نظر می رسد.

کجا نمایش فلامنکو را ببینید؟  سویا ، گرانادا یا سن سباستین.

فلامنکو رقص نیست. این یک شکل هنری کامل است که شامل آواز ، گیتار ، دست زدن است. و بعضی اوقات ، رقصیدن. برخی ممکن است بگویند فلامنکو قدرت و احساسات اپرا ، بلوزblues و پانک را دارد. شما نمی توانید بگویید فلانکو چیست تا زمانی که آن را ندیده اید.

ترجیحا سویل یا گرانادا ، اما مادرید یا بارسلونا نیز نمایش های خوبی دارند.

از Sagrada Familia و سایر معماری های مدرنیستی بازدید کنید

مدرنیسم کاتالونیا یک هنر نوظهور اسپانیا است ، یک جنبش هنری fin de siecle که به بهترین وجه در معماری جذاب بارسلونا مشاهده می شود بارسلونا بهترین مکان برای دیدن این معماری است.

به مثلث طلایی موزه‌های هنری بروید

 

Museo del Prado ، Reina Sofia و Thyssen-Bornemisza سه تا از بهترین موزه هنری اسپانیا هستند ، و همه آنها به فاصله چند قدم از هم قرار دارند.این موزه ها در مادرید قرار دارند.

از یکی از جشنواره های اسپانیا دیدن کنید

Tomatina ، Pamplona Running of the Bulls، Las Fallas … اسپانیا دارای تعداد زیادی جشنواره معروف و همچنین صدها فستیوال کوچکتر (تقریباً هر روستا سالانه یک جشن دارد) است.

بهترین جشنواره ها

بهترین زمان برای بازدید از یک شهر ، در زمان برگزاری جشنواره است: هیچ چیز بدتر از رسیدن به شهر روز بعد از جشن نیست. در اینجا انتخاب های برتر را به شما معرفی می کنیم:

لاس فالاس در والنسیا

لاس فالاس همه را برای یک روز فوق العاده دارد. علاوه بر غذاهای معمول خیابانی ، موسیقی  و نوشیدنی، آتش بازی ، مراسم مذهبی و رویدادهای هیجان انگیز دیگر نیز دارد.

جشنواره پرتاب گوجه فرنگی Tomatina

Pamplona Running of the Bulls دویدن مقابل گاوهای وحشی

گاو بازی

بعضی ها فکر می کنند ایده خوبی است که جلوی گله ای از گاوهای عصبانی بدوید. برخی دیگر فکر می کنند تماشای مردم در مقابل گاوهای عصبانی ، فکر خوبی است.

سمنه سانتا

عید پاک در اسپانیا بسیار بزرگ است ، یک هفته کامل طول می کشد. برنامه های مختلف در سمانا سانتا بسته به اینکه در کدام شهر قرار دارید وجود دارد.

فریا د سویا

بعد از پایان یافتن سمانا سانتا ، سیلواناها در جشن های بزرگ سال خود موهای خود را کوتاه می کنند. این روز با نام Feria de Abril نیز شناخته می شود ، حتی اگر همیشه در آوریل برگزار نشود.

بهترین غذا و نوشیدنی های اسپانیا

پائلا

معروف ترین غذای اسپانیا است و سنتی ترین نسخه آن فاقد غذاهای دریایی در آن است.

تاپاس و پینچوس

دقیقاً یک نوع غذا نیست ، بلکه راهی برای خوردن آن است. تاپاس تقریباً مربوط به بخشهای کوچک است که ترجیحاً با نوشیدنی در حالت ایستاده خورده شود ، به عنوان بخشی از شام نیز استفاده می شود. ‘رستورانهای تاپاس’ در سرتاسر جهان که ده غذای کوچک را در یک بشقاب واحد برای شما سرو می کنند.

شراب

شراب اسپانیایی ، به ویژه قرمز ، برخی از بهترین های جهان و ارزان تر از کشور همسایه یعنی فرانسه است.

اختاپوس

اگر بافت ان به خوبی پخته نشود طعم جالبی نخواهد داشت برای کسب بهترین تجربه آن را در سانتیاگو د کامپوستلا میل کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
تلگرام
واتساپ
ایمیل

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.