ایتالیا

خرید ملک در ایتالیا

خرید ملک در ایتالیا

Investing-in-Italy2-310x165

خرید ملک در ایتالیا

بسیاری از علاقمندان به مهاجرت و سرمایه گذاری در اروپا کشور ایتالیا را برای این منظور انتخاب می کنند. این کشور با توجه به تسهیلات بالایی که برای سرمایه گذاران در نظر گرفته و همچنین با توجه به شرایط آب و هوایی و اقتصاد همیشه عالی خود و همچنین به دلیل بهره مندی شهروندان ایتالیا از بالاترین امکانات و رفاهیات زندگی توانسته است به این خواسته علاقمندان تبدیل شود . همواره این سئوال مطرح است که برای دریافت اقامت و سرمایه گذاری در کشور ایتالیا کدام راه و مسیر مطمئن ترین مسیر ممکن و بهترین راه سرمایه گذاری است .

برای سرمایه گذاری در کشور زیبا و تاریخی ایتالیا راه های زیادی وجود دارد مانند ثبت شرکت ، خرید سهام ، شریک تجاری ، راه اندازی کسب و کار شخصی ،راه اندازی شعب شرکت ها و نمایندگی های صاحب صلاحیت در این کشور و خرید خانه و آپارتمان و یا هر ملک ارزشمند دیگری. برای همه این موارد قوانین مشخصی در کشور ایتالیا وجود دارد و باید حداقل هایی برای این سرمایه گذاری ها محقق شود. ولی بی شک یکی از بهترین راه ها برای دریافت اقامت کشور ایتالیا که هم اقامت شما و خانواده تان را تضمین خواهد کرد و هم در هنگام اقامت می توانید  سرپناهی برای زندگی داشته باشید خرید ملک و خانه در کشور ایتالیا می باشد .

اما باید در نظر داشت که خرید ملک در کشور ایتالیا نه تنها اقامت شما را تضمین می کند که باعث می شود بدون نگرانی از هزینه های اجاره و رهن منازل در این کشور و بدون نگرانی بلافاصله پس از ورود به خاک این کشور در منزل خودتان اقامت داشته باشید و ضمنا از مزایای یک شهروند ایتالیایی نیز برخوردار شوید. مزایایی همچون هزینه های پزشکی و درمانی رایگان و هزینه های تحصیلی رایگان ، سفر بدون محدودیت به سایر کشور های اروپایی ، استفاده از آب و هوای ناب اروپایی ، برخورداری از امکانات و شرایط کاری مناسب در این کشور و … که می توان گفت لذت واقعی زندگی را درک خواهید کرد .

برای خرید خانه و ملک در ایتالیا به دو صورت می توانید اقدام نمایید . اول اینکه با مهاجرت و یا مسافرت چند روزه به این کشور خانه مورد نظر خود را ببینید و بصورت نقدی وبا استفاده از وکلای کار کشته و خبره برای خرید ملک مرود نظر خود بهره ببرید که دومین مورد یعنی استفاده از وکلای کار کشته و خبره همیشه بهترین راه است. زیرا به دلیل شناخت این افراد از موقعیت های مناسب و رو به رشد مناطق مختلف ایتالیا و همچنین اشراف و آگاهی کامل در خصوص تسهیلات تعلق گرفته به انواع ملک  و در کنار آن اطمینان به صحت معامله صورت گرفته همواره این انتخاب را بهترین انتخاب می کند .

از جهتی هم برای خرید ملک و خانه در ایتالیا یا باید بصورت نقد همه پول را واریز کرده و منزل خود را تحویل بگیرید . البته افراد حقیقی و حقوقی خارجی نیز می توانند به راحتی در این کشور صاحب انواع املاک تجاری ، مسکونی و اداری شوند  و حتی از تسهیلات در نظر گرفته شده دولت این کشور هم برای خرید خود استفاده نمایند البته با این تفاوت که این افراد نمی توانند کل مبلغ ملک را قسطی پرداخت نمایند

قیمت املاک و مستغلات در کشور ایتالیا از حداقل 150.000 یورو شروع می شود و بسته به نوع ملک ، بزرگی و کوچکی و محل ملک قیمت های متفاوتی دارند . شما می توانید حتی منازل و املاکی را که بصورت نیمه تمام و در حال تکمیل می باشند را با شرایط اعلامی شرکت های سازنده این ساختمان ها  پیش خرید نموده و در زمان های اعلام شده پول ملک را پرداخت نمایید  که با این شرایط هم نیازی نیست همه پول مورد نیاز را یک مرتبه پرداخت نمایید .

گروه سیاحتگران ساحل آفتاب با استفاده از کادری مجرب و کار آزموده و با استفاده از شناخت مناسب از همه شهرک های مسکونی ایتالیا ملک مورد نظر شما را بدون واسطه و از طریق ارتباط مستقیم با خود شرکت های سازنده ساختمان ها خریداری نموده و با عقد قرارداد های رسمی و با پشتوانه دولت ایتالیا خریدی آسوده و مطمئن را برای شما به ارمغان بیاورد .

هر چند خرید ملک و خانه بهترین راه برای سرمایه گذاری در کشور ایتالیا می باشد ولی طرق مطمئن دیگری نیز برای سرمایه گذاری در کشور ایتالیا وجود دارد که شما می توانید با مشاوره ما در این راه ها نیز وارد شده و ضمن انجام یک سرمایه گذاری مطمئن ، آینده و اقامت خود را نیز تضمین نمایید و قطعا این نوع سرمایه گذاری ها در بسیاری از موارد نیازی به سرمایه سنگینی مانند سرمایه ای که برای خرید ملک نیاز دارید ندارد . مثلا شما می توانید یک شغل در این کشور داشته باشید و یا در یک واحد صنفی در کشور ایتالیا سرمایه گذاری نمایید .

در این حالت با گذشت یک سال و ارائه گزارش مالیاتی شرکت شما می توانید اقامتتان را برای 2 سال تمدید و پس از 3 سال برای دریافت اقامت دائم برای خود و خانواده تان اقدام نمایید البته مشروط به اینکه سوابق کاری مفید و سوابق مالیاتی درستی داشته باشید .

راه اندازی یک شرکت نیز می تواند سومین راه مطمئن برای سرمایه گذاری در ایتالیا باشد . در ایتالیا شرکت های با مسئولیت محدود ، تعاونی ، طرفیت و مشارکت کلی ،مشارکت محدود و مشارکت محدود با واسطه سهام می تواند تشکیل شود .  برای ثبت تجارت و ثبت شرکت در ایتالیا باید از قوانین و مقررات  اتاق بازرگانی میسور استفاده شود . میسور یک موسسه عمومی  برای ثبت شرکت در ایتالیا می باشد که ضمن  ثبت شرکت در ایتالیا وظیفه حفظ و حراست  اطلاعات شرکت ها و سوابق آنها را نیز عهده دار می باشد .

برای خرید خانه ، آپارتمان و یا هر نوع ملک دیگر و یا سرمایه گذاری در کشور ایتالیا به هر طریق دیگری باید از افراد مطمئن و سازمان ها و موسسات حقوقی با صلاحیت و قانونی کمک دریافت نمایید. اقدام خودسرانه و یا اعتماد به افرادی که دانش کافی در این زمینه ها را ندارد یعنی از دست دادن سرمایه خود. بنابر این قبل از هر اقدام بهتر است برای دریافت مشاوره رایگان و استفاده از بهترین کارشناسان و متخصصین با مشاورین و متخصصین سیاحتگران ساحل آفتاب تماس بگیرید .

 

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (5 امتیاز, میانگین: 3.80 از 5)
Loading...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

© تمام حقوق به ساحل آفتاب متعلق است.
طراحی توسط: فلاح نت