شماره تماس : 23-88641720

ارکان جهت ساز

چشم انداز

گروه ساحل آفتاب در افق 1400، هلدینگی است بین المللی، هوشمند، استراتژی محور، خلاق، کارآمد، نیک نام که با تکیه بر دانش روز آمد در حوزه گردشگری و سرمایه گذاری خارجی به ارائه خدمات در تراز جهانی میپردازد.

ماموریت 

گروه ساحل آفتاب با اتکا بر سرمایه انسانی کارآمد، متخصص و خلاق، اقدام به طراحی و ارائه انواع تورهای تفریحی، نمایشگاهی، آموزشی، علمی، ورزشی و کمپهای خاص تابستانی میکند. مشاوران ما در واحد سرمایه گذاری ساحل آفتاب با بهره گیری از کارشناسان و وکلای بین المللی، کلیه مشاوره ها و اقدامات مورد نیاز جهت مهاجرت، اخذ اقامت و سرمایه گذاری در کشورهای اسپانیا، پرتغال، یونان، مجارستان، اسلواکی، آلمان و استرالیا را به مشتریان و متقاضیان محترم ارائه میکند. موسسه ساحل آفتاب علم و دانش از موسسات زیر مجموعه گروه ساحل آفتاب، خدمات مشاورهای مورد نیاز برای اعزام دانشجو به دانشگاههای برتر اروپا، آمریکا و استرالیا را به انجام رسانیده و به عنوان همراهی مطمئن از ابتدا تا انتهای فرآیند تحصیل در کنار شما خواهد بود. گروه ساحل آفتاب مشتریان را شریک خود میداند و منافع ایشان را منافع خویش میپندارد و در تلاش است تا با سرآمدی در ارائه خدمات و کاهش هزینهها، روابط پایدار و بلند مدت با مشتریان برقرار کند. گروه ساحل آفتاب با تکیه بر فناوریهای نوین مدیریتی، تدوین نقشه راه استراتژی، استفاده از فنآوری های نوین مدیریت اطلاعات، شبکه سازی  با ذینفعان ذی نفوذ، خدمات خود را در سطح تراز جهانی ارائه میکند و در تلاش است تا با اشتغال زایی ، کارآفرینی و گسترش روابط چند جانه بین المللی، گامی در جهت توسعه اقتصادی جمهوری اسلامی ایران بردارد.

ارزشهای محور
ارزشهای محوری گروه ساحل آفتاب که مرتبط با فعالیتهای کاری است عبارتند از: صداقت، کارآمدی، خلاقیت و ایده پردازی، وفاداری، کارتیمی، تعهد کاری، سخت کوشی، استفاده از دانش روز آمد در حوزه گردشگری و سرمایه گذاری، مشتری محوری و ارائه خدمات در سطح تراز جهانی.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]
تلگرام
واتساپ
ایمیل

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.